Αρχική Forum Σειρές Ταινίες online
Κεντρικό Μενού
Mini Chat
Τοπ Σχολιαστές
Τετάρτη, 2019-07-24, 04:57
[ New messages · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum tenies-online.club » Ταινίες » Αναζήτηση τίτλου ταινίας » Oνομα ταινιας? (Ευρεση ταινιας.)
Oνομα ταινιας?
kyttyDate: Κυριακή, 2018-09-09, 10:06 | Message # 16
Group: χρήστες
Status: Offline
καλημερα θα μπορουσες να με βοηθεις να βρω το ονομα μιας ταινιας λογια της ταινιας η γη πριν απο τον πολεμο η νεα γορκ πριν γεννιθω την εχω δει μονο σε φωγραφιες λογια ταινιας μπορορετε να μου βρετε το ονομα της ταινιας.
txc2004Date: Κυριακή, 2018-09-09, 10:40 | Message # 17
Group: Vip
kytty, Καλημέρα!

Oblivion (2013)
kyttyDate: Κυριακή, 2018-09-09, 12:00 | Message # 18
Group: χρήστες
καλημερα θα μπορουσες να με βοηθεις να βρω το ονομα μιας ταινιας λογια της ταινιας αγαπητε ανηψε σαν θειος & κιδεμονας θα ηθελα να σε πληροφορισω. λογια ταινας
txc2004Date: Κυριακή, 2018-09-09, 13:04 | Message # 19
Group: Vip
kytty, Αυτή πρέπει να είναι: A United Kingdom (2016)

Να σου πω λύνεις κάνα σταυρόλεξο ή κουίζ? Γιατί δεν μου φαίνεται ότι θέλεις να δεις τις ταινίες...

Μπορείς να τα βρίσκεις και μόνη σου για να κάνεις και πιο γρήγορα, πας στο google και γράφεις αυτό που θέλεις, όσο πιο σωστά το γράψεις στα αγγλικά τόσο πιο πιθανό είναι να το βρεις...

επίσης καλό είναι να γράφεις στην αρχή τι είναι αυτό που ζητάς, πχ:

αν είναι ταινία, γράψε movie και μετά τα λόγια

αν είναι στίχοι τραγουδιού, γράψε song ή lyrics ή song lyrics και μετά μέρος των στίχων...

αν ωστόσο θέλεις να δεις όντως τις ταινίες και δεν τις βρίσκεις, τότε ζήτα βοήθεια, οκ...
Forum tenies-online.club » Ταινίες » Αναζήτηση τίτλου ταινίας » Oνομα ταινιας? (Ευρεση ταινιας.)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Forum